Ons team

Eerst de relatie, dan het onderwijs. Kinderen komen pas tot leren, als je echt contact met ze maakt; als je ze ziet en hoort. In het samenspel tussen leerkracht en leerling ontstaat groei. Dat is voor ons als Sprankelteam geen plicht of belasting, het raakt direct aan de passie voor ons vak.

Maak kennis met ons Sprankelteam van zo’n 40 personeelsleden. Bestaande uit ondersteunend personeel, schoonmaakpersoneel, leerkrachten, intern begeleiders en directie. Een diverse verzameling professionals maar allemaal met dezelfde passie en drive voor de ontwikkeling van onze leerlingen. Wij zijn team De Sprankeling.

Emilie Smit

Directeur
E: directie.desprankeling@skowf.nl

Debora Davidzon

Directeur
E: directie.desprankeling@skowf.nl

Rolinka Rentinck

Leerkracht groep 1/2
E: rolinka.rentinck@skowf.nl

Rian Broers

Leerkracht groep 1/2
E: rian.broers@skowf.nl

Jamie de Hart

Leerkracht groep 1/2
E: jamie.dehart@skowf.nl

Roswitha Rijkhoff

Leerkracht groep 1/2
E: roswitha.rijkhoff@skowf.nl

Ester Teunissen

Leerkracht groep 1/2
E: ester.teunissen@skowf.nl

Nienke Driever

Leerkracht groep 1/2
E: nienke.driever@skowf.nl

Saskia Braas

onderwijsassistent onderbouw cluster
E: saskia.braas@skowf.nl

Sharon Oling

onderwijsassistent onderbouwcluster
E: sharon.oling@skowf.nl

Karin Wagenaar

Leerkracht groep 3
E: karin.wagenaar@skowf.nl

Jesse Klinkenberg

Leerkracht groep 3
E: jesse.klinkenberg@skowf.nl

Kim Glandorf

Leerkracht groep 3
E: kim.glandorf@skowf.nl

Mees Bakker

Leerkracht groep 4
E: mees.bakker@skowf.nl

Evelien Klaver

Leerkracht groep 4
E: evelien.klaver@skowf.nl

Loes Klaassen

Leerkracht groep 4
E: loes.klaassen@skowf.nl

Cindy Floris

Leerkracht groep 5
E: cindy.floris@skowf.nl

Brigit Schipper

Leerkracht groep 5
E: brigit.schipper@skowf.nl

Mayke Stoel

Leerkracht groep 5
E: mayke.stoel@skowf.nl

Judith Reus

onderwijsassistent middenbouwcluster
E: judith.reus@skowf.nl

Sanne de Moes-Hoedjes

Leerkracht groep 6
E: sanne.demoes-hoedjes@skowf.nl

Didi Bijvoet

Leerkracht groep 6
E: didi.bijvoet@skowf.nl

Marlies Jellema

Leerkracht groep 6
E: marlies.jellema@skowf.nl

Sharon Boots

Leerkracht groep 6
E: sharon.boots@skowf.nl

Marisca Naber

Leerkracht groep 7
E: marisca.naber@skowf.nl

Dave Laan

Leerkracht groep 7
E: dave.laan@skowf.nl

Josephine Hertog

Leerkracht groep 7
E: josephine.hertog@skowf.nl

Marijke van der Gracht

Leerkracht groep 8
E: marijke.vandergracht@skowf.nl

Jona Blauw

Leerkracht groep 8
E: jona.blauw@skowf.nl

Jos van Diejen

Leerkracht groep 8
E: jos.vandiejen@skowf.nl

Luuk Blom

Leerkracht groep 8
E: luuk.blom@skowf.nl

Bianca Loos

onderwijsassistent bovenbouw
E: bianca.loos@skowf.nl

Martine Boer

vakdocent gym
E: martine.boer@skowf.nl

Lily Bonea

vakdocent gym
E: liliana.bonea@skowf.nl

Irene Bakker

groep 1/2 en 3

ib'er
E: ib.desprankeling@skowf.nl

Myrthe Boven

groep 4 t/m 8

ib'er
E: ib.desprankeling@skowf.nl

Doetie de Vries

administratief medewerker
E: doetie.devries@skowf.nl

Arina Jonkman

conciërge
E: arina.jonkman@skowf.nl

Larissa van der Wal

schoonmaak

Kom jij ons team versterken?

Stuur dan een kort bericht via onderstaand formulier en we nemen spoedig contact met je op!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.